Sklep
Cudaczek > Strefa rodzica

Drogi rodzicu!

Cudaczek i przyjaciele to czasopismo stworzone dla dzieci i ich rodziców, którzy chcą aktywnie uczestniczyć w kształtowaniu zainteresowań swoich pociech. Kierujemy do Państwa projekt, którego autorzy są także rodzicami i sami pasjonując się nauką starali się zaszczepiać do niej zamiłowanie swoim dzieciom. Od dawna wiadomo, iż żadna inna forma nauki nie przemawia do dzieci bardziej niż zabawa i ta zasada towarzyszyła nam podczas tworzenia koncepcji pisma i jego zawartości.

Mamy nadzieję, że owoc naszej pracy stanie się miłą ale przede wszystkim pożyteczną formą poznawania świata i różnych dziedzin nauki dla naszych i Waszych pociech.

W serwisie internetowym cudaczek.pl do Państwa dyspozycji oddajemy forum, na łamach którego gorąco zachęcamy do rozmów na wszelkie tematy, o których uważacie, że warto dyskutować.

Jeżeli podczas wspólnych chwil z Waszymi podopiecznymi i „Cudaczkiem” przyjdą Wam do głowy jakiekolwiek uwagi na temat naszego czasopisma, bardzo prosimy się nimi z nami podzielić, pisząc do nas maila na adres kontakt@cudaczek.pl.

Współpracujemy z fachowcami z dziedziny pedagogiki i psychologii dziecięcej, którzy także chętnie podzielą się z Państwem wiedzą i podpowiedzą jak rozwiązywać nurtujące nas zagadnienia w trudnej, acz pasjonującej dziedzinie jaką jest bycie RODZICEM.

Recenzja